Menu

 
ANASAYFA  /  BLOG  /  Antalya Yıllık Araç Kiralama
Antalya Yıllık Araç Kiralama
11.08.2022
Antalya Yıllık Araç Kiralama
Antalya yıllık araç kiralamanormal kiralamalara göre daha avantajlı olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Senelik araç kiralama işlemleri sürecinde tüm ulaşımlarınızı sene boyu sağlay

Antalya Yıllık Araç Kiralama

Antalya yıllık araç kiralamanormal kiralamalara göre daha avantajlı olmasından dolayı sıkça tercih edilmektedir. Senelik araç kiralama işlemleri sürecinde tüm ulaşımlarınızı sene boyu sağlayabilirsiniz. Şirketler için senelik araç kiralama hizmetini almak, vergi avantajları sunduğundan dolayı oldukça popülerdir. Ucuz senelik oto kiralama fiyatları bulmak ise İmza Car Rental ile oldukça uygun ve geniş kapsamlı.

Uzun dönem araç kiralama hizmetleriniz için rahatlıkla firmamızı tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı hizmetlerde hem kişisel hem de kurumsal araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Antalya havalimanı araç kiralamave farklı noktalarda da araçlarınızı kiralayabilirsiniz. Araç seçenekleri arasında senelik dizel, benzin, otomatik araç veya manuel araçları kiralamak için geniş araç filosundan yararlanabilirsiniz.

Antalya Yıllık Araç Kiralama Avantajları

Tercihlerinize göre kiralama yapabileceğiniz Antalya senelik araç kiralamalarda geniş sürüş seçenekleriyle deneyiminizi arttırabilirsiniz. Otomatik vites ve manuel araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak uzun dönem avantajlardan yararlanabileceksiniz. Antalya’nın kilometrelerce uzun sahillerine, alışveriş merkezlerine, tarihi güzelliklerine, eğlence mekanlarına kolayca gidebilmenizi sağlayan bu araçlar, aşırı sıcaktan sizleri korur.

Uzun vadede Antalya ucuz araç kiralamahizmetlerinde farklı ilçe ve beldelerinde yer alan doğal oluşumlara ve eserlere vakit kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatlı olması nedeniyle senelik kiralama, birçok duruma göre daha uygundur. Kalabalık grup veya aile olarak gelebilir ister iş ister tatil seyahatlerinizde bu araçları kullanabilirsiniz.

Antalya Yıllık Kiralık Araba Fiyatları

Antalya kiralık araba fiyatlarıgenellikle aracın modeline göre farklılık göstermektedir. Uzun senelere dayanan müşteri memnuniyeti ve tecrübesiyle kiralık araç hizmetlerinde, sektörün lideri ve öncüsü olarak bulunan İmza Car Rental ile birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. İster çevre illere, turistik beldelere veya tarihi mekanlara kadar gerçekleştireceğiniz seyahatlerin daha konforlu ve güvenli olması adına yüksek donanımlı araçlar kullanılır. Araçların bakımı sürekli olarak yapılır.

Geniş bir hizmet ağına sahip olan İmza Car Rental, Antalya oto kiralamaolarak binlerce turiste destek olmuştur. 7/24 ulaşabileceğiniz araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilir ve ister havalimanı veya farklı konumdan farklı model ve markalarda araçlarınızı rahatlıkla teslim alabilirsiniz.

 

İLETİŞİM
Merkez Adres
Zerdalilik Mahallesi Cebesoy Caddesi No:108/C Muratpaşa / ANTALYA
Şube Adres
Antalya Havalimanı Ofisi Terminal-1
imzatur@gmail.com
+905074955117
+902422540405    +908503601520    +905074955117    +905558943507   
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları İmza Rent A Car Antalya Firmasına Aittir