Menu

 
ANASAYFA  /  BLOG  /  Antalya Rent A Car Fiyatları
Antalya Rent A Car Fiyatları
11.08.2022
Antalya Rent A Car Fiyatları
Antalya Rent A Car fiyatlarıile geniş araç filosundan yararlanabilir ve bütçenize uygun şekilde tercihlerinizi yapabilirsiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışından gelen müşterilere kolaylıklar

Antalya Rent A Car Fiyatları

Antalya Rent A Car fiyatlarıile geniş araç filosundan yararlanabilir ve bütçenize uygun şekilde tercihlerinizi yapabilirsiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışından gelen müşterilere kolaylıklar sağlayan ve ayrıcalık tanıyan İmza Car Rental, araç teslimini sunuyor. Ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar birçok farklı otomobille sizlere en iyi araç kiralama hizmetleri veriliyor. Titiz ve yoğun çalışmalarla beraber gezintilerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Antalya araç kiralama hizmetleri için en iyi fiyatları ve kaliteli hizmeti İmza Car Rental ile bulabilirsiniz. Antalya, Türkiye’nin en büyük turizm bölgeleri arasındadır ve havalimanı, şehir merkezi gibi birçok farklı belde de araç kiralama firmaları bulunur. Bu nedenle Antalya kiralık arabakapsamında sunulan geniş araç filosundan yararlanabilirsiniz.

Antalya Rent A Car Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Antalya ucuz araç kiralamaavantajları kapsamında birçok farklı hizmet bu kapsamda bulunmaktadır. Araç kiralama hizmetlerinde fiyatı etkileyen bazı maddeler bulunuyor. Araç kiralama hizmetlerinde fiyatı etkileyen bazı etkenler,

  • Piyasadaki firmaların araştırılmasıyla ortalama fiyatlar.
  • Sigorta bedeli, KDV, hizmet bedeli gibi temel kalemler.
  • Ekstra şoför isteği, navigasyon, araç teslim hizmeti gibi ek hizmetler.
  • Aracın modeli ve kiralanma süreci.

Gibi birçok durum araç kiralama hizmetlerinde öne çıkıyor. İmza Car Rental, müşterilerine her zaman uygun fiyat politikası sunmuştur. Bunun yanı sıra ihtiyaçlarınızı da gidererek araç desteğini sonuna kadar alabileceksiniz.

Antalya En Uygun Kiralık Araba

Antalya kiralık arabaseçeneklerinde geniş araç filosu büyük bir avantaj sağlamaktadır. Temelinde araç kiralama fiyatı belirlemede net bir formül bulunmaz. Bunun yanı sıra  https://imzacarrental.com/ üzerinden de çeşitli zamanlarda belirlenen kampanyalardan yararlanılabilir. Böylece bilmediğiniz bir şehirde kesinlikle mağdur olmaz ve seyahatlerinizi de en iyi şekilde gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Antalya aylık araç kiralamaveya senelik araç kiralamalarda fiyatlar farklılık gösterir. Fakat her iki kiralama seçeneği de kendine has avantajları barındırıyor. Bu nedenle tüm araçlarınızın kiralama hizmetlerinde İmza Car Rental avantajlarından yararlanmaya başlayabilir, Antalya seyahatlerinizin tümünde kendi özel araçlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda hizmetinize sunulan birçok hizmet kapsamı da bu noktada bulunuyor.

 

İLETİŞİM
Merkez Adres
Zerdalilik Mahallesi Cebesoy Caddesi No:108/C Muratpaşa / ANTALYA
Şube Adres
Antalya Havalimanı Ofisi Terminal-1
imzatur@gmail.com
+905074955117
+902422540405    +908503601520    +905074955117    +905558943507   
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları İmza Rent A Car Antalya Firmasına Aittir