Menu

 
ANASAYFA  /  BLOG  /  Antalya Oto Kiralama
Antalya Oto Kiralama
11.08.2022
Antalya Oto Kiralama
Antalya oto kiralama hizmetleri ister havalimanından ister tüm Antalya bölgesinden sunuluyor. Antalya denilince, akla güneş, deniz, kum ile harika bir tatil rotası olarak geliyor. Bunun dışı

Antalya Oto Kiralama

Antalya oto kiralama hizmetleri ister havalimanından ister tüm Antalya bölgesinden sunuluyor. Antalya denilince, akla güneş, deniz, kum ile harika bir tatil rotası olarak geliyor. Bunun dışında Antalya’yı ziyaretlerinizi en iyi ve en rahat şekilde, araç kiralama avantajlarıyla geçirebilirsiniz. Bu nedenle İmza Car Rental ile araç kiralama avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında en yoğun noktalardan olan Antalya havaalanı bölgesinden de araçlarınızı kiralayabilirsiniz. Eğer Antalya bölgesine gelişiniz söz konusuysa kiralık araçlarınızı havaalanı bölgesinden rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Daha konforlu bir seyahat deneyimini yaşayabilir ve ilk adımınızı hemen atabilirsiniz.

Antalya Oto Kiralama Avantajları

Türkiye’de en fazla turist ağırlayan noktalardan biri olan Antalya, senelik ortalama 16 milyon ziyaretçi alıyor. Aynı zamanda özellikle yaz mevsiminde en yüksek uçuş oranına da sahip olan şehirlerden biridir. Hem yaz tatilinizi yapabilmek hem de Akdeniz turuna çıkmak adına konforlu araç filosundan yararlanabilirsiniz. Antalya ucuz araç kiralamaavantajları kapsamında,

  • Araç kiralamak, şirketlere konfor, üst model araç ve yakıt tüketimi avantajı sağlar.
  • Araçların sigorta durumu, vergileri ve bakımı gibi konularla uğraşılmak zorunda kalmazsınız.
  • Acil servis durumlarında yol yardımı ve acil servis konularında hızlı destek alınabilir.
  • İstediğiniz model ve markada araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilir ve seçiminizi geniş araç filosundan yapabilirsiniz.
  • İster bireysel ister kurumsal olarak birçok farklı avantajı oto kiralama hizmetleriyle alabilirsiniz.

Antalya Oto Kiralama Fiyatları

Antalya kiralık araba fiyatlarıbelirlenirken, ne kadar süre kiralandığı, hangi marka ve modelde aracın kullanıldığı gibi durumlar kiralama fiyatlarını değiştirebiliyor. Temelde araç kiralama fiyatlarını belirlemede herhangi bir formül yok. Piyasada bulunan firmalar genel olarak ortalama bir fiyat belirler. Bu fiyatlarda her bütçeye uygun araç seçenekleri de mevcuttur. Uygun fiyatlı oto kiralama hizmetleri kapsamında, İmza Car Rental, uzun süreli deneyimiyle beraber araç filosunda kiralık araçların hizmetini vermektedir.

Antalya günlük araç kiralamahizmetleri kapsamında kurumsal veya bireysel fark etmeden geniş araç filosundan yararlanabilirsiniz. Böylece tüm Antalya gezintiniz boyunca rotanızı daha iyi şekilde belirleyebilirsiniz. Böylece rahatlıkla güvenilir firma üzerinden hizmet almaya başlayabilirsiniz.

 

 

İLETİŞİM
Merkez Adres
Zerdalilik Mahallesi Cebesoy Caddesi No:108/C Muratpaşa / ANTALYA
Şube Adres
Antalya Havalimanı Ofisi Terminal-1
imzatur@gmail.com
+905074955117
+902422540405    +908503601520    +905074955117    +905558943507   
facebook Twitter google instagram
Bu Sitenin Tüm Hakları İmza Rent A Car Antalya Firmasına Aittir